U21A
1 CEP Fleurus
2 Natoye
3 Bye
4 RBC Ciney
5 Belgrade
6 RGBC Beez
7 BC Auderghem
8 Nivelles
9 Fresh Air
10 Excelsior Bruxelles A
11 Liège Atlas Athénée Jupille
12 Waterloo Basket
13 Spirou Jeunes
14 Bye
U21B
1 Canter Schaerbeek
2 RPC Anderlecht
3 RBB Gembloux
4 Lambusart
5 Bye
6 Castors Braine
7 UBC Flénu-Quaregnon
8 Blaton
9 BC Loyers
10 Excelsior Bruxelles B
11 Linthout BC
12 Neufchâteau
13 Bye
14 Andenne Basket
U18 ELITE
1 Liège Atlas Athénée Jupille
2 CEP Fleurus
3 Betfirst Liège
4 Belfius Mons Hainaut
5 Belgrade
6 La Villersoise
7 CFWB
8 Proximus Spirou
9 Mont s/Marchienne
10 Excelsior Bruxelles
11 SFX St Michel Verviers
12 United Woluwé
U18B (2 tours)
1 Spirou Jeunes
2 Waterloo Basket
3 RBB Gembloux
4 Maffle
5 Ninane
6 RGBC Beez
7 Royal IV
8 Nivelles
9 BC Saint-Hubert
10 Rebond Musson
U18C (2 tours)
1 Mont st Guibert
2 Natoye
3 RBC Ciney
4 Lambusart
5 Henri Chapelle
6 Bye
7 Verviers-Pepinster
8 Castors Braine
9 BC Loyers
10 Centre Gaume Tintigny
U18D
1 BBC Brainois
2 Neufchâteau
3 Profondeville
4 Bye
5 Collège St Louis
6 Mosa Angleur
7 JS Dottignies
8 Blaton
9 Union Huy Basket
10 Bye
11 Fresh Air
12 Andenne Basket
U16 ELITE
1 SFX St Michel Verviers
2 CEP Fleurus
3 Belfius Mons Hainaut A
4 Natoye
5 Collège St Louis B
6 Proximus Spirou
7 Collège St Louis A
8 Mont s/Marchienne A
9 Verviers-Pepinster
10 Centre Gaume Tintigny
11 United Woluwé
12 Bye
U16B
1 BBC Brainois
2 RBC Ciney
3 Bye
4 Fraire-Philippeville
5 Basket Development Academy
6 Bye
7 Royal IV
8 Castors Braine
9 Rebond Musson
10 Fresh Air
11 Spirou Jeunes
12 Aste Kain
13 Bye
14 Waterloo Basket
U16C
1 Betfirst Liège
2 Uccle Europe
3 BC Erpent
4 Belfius Mons Hainaut B
5 Belgrade
6 La Villersoise
7 Bye
8 Nivelles
9 Alliance Arlon
10 Excelsior Bruxelles
11 Neufchâteau
12 Mont s/Marchienne B
13 Linthout BC
14 Bye
U14A
1 Betfirst Liège
2 Waterloo Basket
3 Profondeville
4 Bye
5 Uccle Europe
6 RGBC Beez
7 Ensival
8 Bye
9 Mont s/Marchienne A
10 Fresh Air
11 Spirou Jeunes
12 BC Alleur
13 Canter Schaerbeek
14 Bye
U14B
1 CEP Fleurus
2 Aste Kain
3 Belfius Mons Hainaut
4 RBC Ciney
5 Belgrade
6 Castors Braine
7 Bye
8 BC Loyers
9 Mont s/Marchienne B
10 Tremplin Mouscron
11 Alliance Arlon
12 Centre Gaume La Rulles
13 United Woluwé
14 Bye